Profesyonel bir uluslararasi egitim danismanligi kiralayarak yolculukla birlikte yurt disinda ögrenim görmenin keyfini çikarin

basin açiklamasi tamamen yurtdisi egitim danismanligi hakkindadir, ögreniminizi yurtdisinda yürütmek için güvenilir tavsiye ve rehberlik hizmetlerini kolaylastirir.
Bookmark and Share
Taksim Meydani, Turkey (prHWY.com) January 29, 2013 - Idealsas Yurtdisi Egitim Danismanligi, ögrenciler, okul ve ticari kuruluslar için uzman danismanlik hizmetlerini kolaylastiran lider ve özel egitim danismanlik ajanslarindan biridir. Seyahatlerini düzenlenmekten vize prosedürlerinde onlara yardim etmeye kadar müsteriler için danismanlik hizmetlerini kolaylastiriyoruz. Uzmanlarimiz ayrica, belge tercüme etme, dil egitimi, ortaögretim, sertifika & diploma kursu, lisans programi ve yüksek lisans programlari için yardimci hizmetler sunuyorlar. Günümüzde, yüksek ögrenim için yurtdisina giden ögrenci sayisi her geçen gün artmaktadir.

Yurtdisinda okuma rüyanizi yerine getirmek için genis bir dizi hizmet teklif sunuyoruz. Uzmanlarimiz yurtdisi egitiminizin bütün yönlerinde size yardimci almaktadirlar. Uzmanlar, uluslararasi açikliga kavusma ve burs alma ve Yeni Zelanda, Fransa, Almanya, Italya, Isviçre ve diger Avrupa ülkelerinde okuyan ögrenciler için büyük is firsatlari için size yardimci olmaktadirlar. Firmamiz birçok yabanci kolej, enstitü ve üniversite ile baglantilidir. Basvurana diploma, sertifika, lisans, lisans üstü ve diger üst düzey kurslari bulmasinda yardimci oluyoruz. Dahasi, vize ve göçmenlik kurallarinda daha fazla güncelleme ve modifikasyon sunmaktayiz.

Artik yurtdisi egitim sizin için bir rüya degildir. Danisman, ilgilendiginiz konu seçiminde, vize dosyasi, vize islemleri, kalici ikamet danismanligi ve diger göçmenlik yükümlülüklerini hazirlamada size yardimci olacaktir. Eger yüksek ögrenim için yurtdisina gidiyorsaniz, kendi yerel dillerini bilmeniz gerekir. Bizim danismanligimiz birden çok dilde, dil kurslari arasindaki çesitliligi kolaylastirir. Bu sadece o dili anlamada da becerinizi arttirmaz, ayni zamanda yabancilarla keyif alma firsati verir. Web sitemizden, hizmetlerimiz ve yardimlarimiz hakkindaki tüm bilgiyi alabilirsiniz. Uzmanlarimiz yurtdisinda ögrenim görecek bir kisinin belirli ihtiyaçlari ve gereksinimlerini anlamaktadirlar.

Bildigimiz gibi, yurtdisinda okumak bize ülkenin güzelligi ve dogal çesitliligini kesfetmek için bir firsat verir. Ayrica, orada harika yerler ve turistik mekanlar görebileceksiniz. Biz ögrenciler ve diger kisiler için work and travel firsati sunuyoruz. Yani, egitimleri ile birlikte, keyifli tatil dönemlerinin tadini çikarabilirler. Ayrica hafta sonu ve tatil gezilerinizi planlamanizda yardimci oluyoruz. Hizmetlerimiz hakkinda daha fazla bilgi almak için web sitemize http://www.idealsas.com/ göz atin.

###

Tag Words: work and travel
Categories: Education

Press Release Contact
Address:-
Mete Cad. Ayyildiz Apt No.12/9 AKM Yani Taksim Meydani 34437 Istanbul
Email:- info@idealsas.com
Phone:- 0 (212) 292-3904

Link To This Press Release:

URL HTML Code
Create Press Release
Press Release Options
About This Press Release
If you have any questions about this press release, please contact the listed publisher. Please do not contact prHWY as we cannot help you with your inquiry.